ZIP прайс
Реєстрація

Каталог продукції:

Iнструмент
Буд.хімія "OLYMPIC"
Буд.хімія "Снежка-Україна"
Буд.хімія (Україна)
Буд.хімія ANED (Польща)
Буд.хімія"Снежка-Польща"
Будiвельна хiмiя "HENKEL"
Вироби з бамбуку
Вироби з металу
Герметики та піна
Гіпсокартон та комплектуючі
Двері
Драбини
Клеї для шпалер
Ламіновані та дерев'яні вироби
Підвісні стелі та комплектуючі
Пластиковi вироби
Плитка керамічна
Пробкове покриття EGEN
Продукцiя "ALPA"
Продукцiя "ELF"
Продукцiя "MARBET"
Продукцiя "SILKCOАT"
Продукцiя "Байрамiкс"
Продукцiя "ПОЛІКОЛОР"
Продукцiя "ПОЛІФАРБ"
Продукція "DECO COLOR"
Продукція "LEVIS"
Продукція "MARSHALL"
Продукція "MIPA"
Продукція "Браво"
Продукція "ДЮФА"
Продукція "ЗЕБРА"
Продукція "НОБІЛЕС"
Профілі оздоблювальні "МETAL BEST"
Сантехніка
Сухi сипучi сумiшi
Теплоізоляція , гідроізоляція
Шпалери
Шпалери АРХІВ

Поради будівельнику

Поради надає кандидат технічних наук, доцент кафедри хімічної технології силікатів
національного університету «Львівська Політехніка» Якимечко Ярослав Богданович


1.У приватному будинку фундамент постійно «вбирає» воду з грунта. Як зупинити цей процес?

2.Як підготувати «голу» поштукатурену стіну для фарбування водорозчинною емульсією?

3.Стіна з «силікатної» цегли постійно волога. Якими засобами можна цього уникнути?

4.Як зібрати порох з бетонної підлоги на промисловому складі? А також чим покрити і пофарбувати таку підлогу?1.У приватному будинку фундамент постійно «вбирає» воду з грунта. Як зупинити цей процес?

          Існує багато способів зменьшення капілярного підсмоктування грунтових влд фундаментом. Найбільш ефективними є наступні.

Використання проникної гідроізоляції.

          Механізм проникної гідроізоляції полягає у створенні важкорозчинних сполук у товщі матеріалу. Для захисту бетону на його поверхню наносять спеціальні проникні розчини (СО 81 «Засіб для захисту капілярної вологи» ТМ «Ceresit»). Покриття слід наносити на якомога більшу поверхню бетону, для цього слід провести розкопування фундаменту ззовні будівлі

Обмащувальна гідроізоляція.

          Для нанесення обмащувальної гідроізоляції використовують мініральні системи на основі цементу та спеціальних додатків (CR 65 «Гідроізоляційна суміш» ТМ «Ceresit») або еластичні, на основі природніх бітумів полімерів та наповнювачів (CP 41 «Бітумно-полімерна емульсія» або ВТ 41 «Бітумно-полімерна мастика» ТМ «Ceresit»). Роботи по нанесенню еластичної гідроізоляції проводяться в теплу пору року після розкопування фундаменту на повну глибину.

Горизонтальна відсічна гідроізоляція.

          Дія такої гідроізоляції полягає в створенні відсічного шару з допомогою спеціальних ін'єкційних рідин через бурові отвори. Ці системи закупорюють капіляри і цим самим зменьшують міграцію вологи.
          Вибір тої чи іншої системи гідроізоляції залежить від стану поверхні бетону, рівня грунтових вод, конструкції будівлі, а також можливостей замовника і визначається фахівцями, що проводять гідроізоляцію.


2.Як підготувати «голу» поштукатурену стіну для фарбування водорозчинною емульсією?

Спосіб підготовки залежить від того чи це зовнішня стіна, чи внутрішня.

          Для зовнішнього фарбування стіну, оштукатурену з допомогою розчину, що містить портландцемент, необхідно витримати не меньше 14 діб для висихання. Загрунтувати водостійкою грунтівкою СТ 17 «Грунтовка глибопроникна» ТМ «Ceresit», зашпаклювати водостійкими шпатлівками на мінеральній основі (СТ 29 «Шпатлівка мінеральна стартова» та СТ 225 «Шпатлівка фасадна фінішна» ТМ «Ceresit») та зафарбувати атмосферостійкими фасадними фарбами.

          Для внутрішньої штукатурки використовуються звичайні грунтовки та водоемульсійні фарби внутрішнього призначення. Для шпаклювання доцільно використовувати гіпсові шпатлівки, проте слід відмітити, що їх не можна наносити на цементні штукатурні розчини, оскільки, за рахунок хімічної взаємодії, особливо в вологих приміщеннях через 6..12 міс може пройти повне руйнування шпаклювального шару. В якості шпатлівки на цементну основу слід використовувати тільки мінеральну (СТ 29 «Шпатлівка мінеральна стартова»-для внутрішніх і зовнішніх робіт та СТ 127 «Шпатлівка полімерна фінішна»-для внутрішніх робіт ТМ «Ceresit»).

3.Стіна з «силікатної» цегли постійно волога. Якими засобами можна цього уникнути?

          Зволоження силікатної цегли найчастіше проходить за рахунок атмосферних опадів.Найбільш простий спосіб захисту такої цегли – поверхнева гідрофобізація кремній-органічними сумішами (СТ11 «Гідрофобізатор на основі силансилоксилану» або СТ 13 «Універсальний гідрофобізатор» ТМ «Ceresit», «Set» Маршал грунт на силікатній основі). Ці суміші утворюють прозору плівку на поверхні цегли і захищають її від проникнення води. Можливе також використаня методу флюатування – покриття цегли водорозчинними солями кремнефтористої кислоти.
          Перед нанесенням таких покрить стіну необхідно ретельно очистити від пилу, бруду та зруйнованих частинок. Наносити необхідно в декілька прийомів, спочатку розведеною емульсією, а потім концентрованою.

4.Як зібрати порох з бетонної підлоги на промисловому складі? А також чим покрити і пофарбувати таку підлогу?

          Якщо на бетонній підлозі утворюється велика кількість порошкоподібного матеріалу це означає, що бетон має недостатнью міцність на стирання, і в процесі руху транспорту проходить його викришування та руйнування. Для зміцнення такої підлоги в першу чергу необхідно максимально зібрати пил механічним способом, а потім обробити глибокопроникаючою водостійкою грунтівкою (СТ 17 «Грунтівка глобокопроникна» ТМ «Ceresit»). Наступний етап – нанесення зміцнюючого бетонного шару, що складається з цементу, металевої фарби, дрібного заповнювача та водорозчинних епоксидних смол (СN 76 «Високоміцне покриття для підлоги» ТМ «Ceresit»). Товщина шару повинна бути не меньше 3 см. Таке покриття має високу стійкість до стирання, адгезію до старого бетону та міцність на згин.


На головну

Поради будівельнику
Ascona MAIL
Надіслати повідомлення
 
 
© Copyright XFox ASCONA LTD 2005